O nas

Bartłomiej Bielawski ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2014 roku. Za działalność w Samorządzie Studentów, Radzie Wydziału i Parlamencie Studentów czterokrotnie otrzymał wyróżnienie z rąk Rektora Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa spółek.

Od 2012 roku współpracuje z największym w Polsce wydawnictwem prawniczym, Wolters Kluwer. W latach 2016-2018 prowadził zajęcia z zakresu prawa administracyjnego oraz prawa cywilnego w prywatnej szkole policealnej. Od 2016 roku obsługuje spółki prawa handlowego na terenie Trójmiasta i Elbląga.

Specjalizuje się w prawie administracyjnym i prawie spółek handlowych. Biegle włada językiem angielskim. Obecnie aplikant radcowski.

 

Justyna Bielawska ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2014 roku oraz licencjackie studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim w roku 2015.

W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Własności Intelektualnej oraz Nowych Technologii. W tym samym roku ukończyła aplikację radcowską przy OIRP w Gdańsku.

W latach 2016-2018 prowadziła zajęcia z zakresu prawa cywilnego oraz praca pracy w prywatnej szkole policealnej. Od 2016 roku związana zawodowo z Kancelarią Radców Prawnych w Trójmieście, obsługuje podmioty gospodarcze i klientów indywidualnych.

Szczególnie interesuje się prawem zobowiązań i prawem autorskim, a także procedurą cywilną.