Misja

Skuteczność. Dobry prawnik to skuteczny prawnik. Naszym zadaniem jest po prostu wygrać sprawę. Jak najszybciej, przy jak najniższych kosztach i jak najlepszych efektach.

Uczciwość. Przestrzeganie zasad uczciwości i rzetelności to fundament działalności prawnika. Dlatego na każdym etapie sprawy Klient jest informowany o możliwych rozwiązaniach, płynących z nich korzyściach, ale także – towarzyszących temu zagrożeniach. Wiedzę przekazujemy w sposób prosty, a ewentualne wątpliwości z przyjemnością wyjaśniamy.

Kreatywność. Pasja towarzysząca młodym adeptom prawa pozwala na świeże i nietuzinkowe podejście do zagadnień prawnych. Nie ograniczamy się do prostego zastosowania przepisów. To dlatego interesujemy się aktualnymi orzeczeniami, komentarzami, glosami, nowelizacjami i czasopismami prawniczymi. Dzięki kreatywności poszukujemy rozwiązań nawet dla tych spraw, które z pozoru wydają się być przegrane.

Innowacyjność. Gwarantujemy prowadzenie spraw z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zapewniamy stały kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną. Dzięki temu Klient ma stały wgląd w postępy sprawy, zaś w razie pytań czy wątpliwości może polegać na wsparciu z naszej strony.

Indywidualne podejście do Klienta. Ostatnim etapem naszego spotkania jest podjęcie współpracy. Jednak zanim to nastąpi, każdy Klient musi zadecydować, czy powierzyć swoją sprawę właśnie nam. Dlatego po wstępnej rozmowie telefonicznej umawiamy się na spotkanie, podczas którego zapoznajemy się z aktami sprawy i wstępnie konsultujemy problem. Jeżeli uznamy, że sprawa wymaga pomocy i możemy jej udzielić – jesteśmy do Państwa dyspozycji.